Золотоноші гроші на освіту не потрібні?

Новини Черкаської області

Основна проблема більшості міст і містечок країни і наша з вами біда в тому, що ми довірили управління ними людям, які не бачать державних перспектив. У більшості з них геть відсутнє державне мислення. Зустрічаються такі, які мислять категоріями совдепівських спекулянтів і жуликів: взяти дешевше, продати дорожче, щоб у гаманці залишилося якомога більше. По-іншому вони мислити не вміють!

Школи і лікарні не приносять жодного швидкого прибутку, отже, другорядні. І не важливо, що освіта – це, перш за все, інвестиція в майбутнє країни, а медицина – здоров’я нації. Вони реально не розуміють цього і не здатні бачити перспективу для суспільства.

На таки думки навела історія з 250 000 гривень на розвиток освіти Золотоноші, в яких мер Золотоноші пан Войцехівський виявився незацікавленим. І замість переліку об’єктів, на які ці гроші будуть витрачені, направив на адресу народного депутата незрозумілого листа, мовляв, і без вас обійдемось.

Керівникам, подібним золотоніському, невигідно консолідувати владу різних рівнів для розвитку міста. Їх більше влаштовує маргіналізоване і радикалізоване суспільство. Ось чому Золотоношу постійно стрясають скандали. Тому й досі тхне на всю Золотоношу розритий колектор, а реконструйовані очисні продовжують труїти довкілля. Тому немає жодного стратегічного проекту розвитку міста, а на одних чорнобривцях Золотоноша не встоїть.

Владислав Голуб відповів пану Войцехівському.

«Ось так міський голова Золотоноші «працює» в інтересах жителів міста. Даний лист чітко засвідчує байдужість пана Войцехівського щодо виділення коштів на підтримку освітян Золотоноші в сумі 250 тисяч гривень. Ці кошти виділяються згідно статті 28 Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік», в якій, серед іншого, йдеться про те, що «розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами здійснюється Кабінетом Міністрів України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Міністерство фінансів України для підготовки пропозицій щодо розподілу такої субвенції (включаючи пропозиції щодо об’єктів і заходів, що можуть забезпечуватися за рахунок цієї субвенції) утворює комісію, до складу якої входять члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету за рішенням цього комітету (чисельністю не менше 50 відсотків складу такої комісії). Міністерство фінансів України на підставі рішення цієї комісії подає Кабінету Міністрів України для затвердження пропозиції щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Залишається незрозумілим, що не сподобалося пану Войцехівському.

В той же час, міський голова Золотоноші продовжує маніпулятивний піар на проблемах громади міста. До речі, питання реконструкції колектору так і не зрушено з місця. Напевно пану Войцехівському така ситуація дуже вигідна, адже вона дозволяє йому й надалі уникати відповідальності за невиконання своїх прямих обов’язків.

Все це доволі сумно.

Так ніколи не змінити Україну. Попри цинічну позицію Войцехівського (бо напевно не побачив, у чому тут його зацікавленність), я зі своєю командою знайдемо, як допомогти якомусь освітньому закладу міста Золотоноша отримати ці кошти для розвитку, – зазначив Владислав Голуб.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 13.09.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.