Золотонісці відтепер можуть отримати безоплатну правову консультацію досвідчених юристів

Золотоноша Новини Черкаської області

Громадська приймальня народного депутата Владислава Голуба та директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Брус підписали Меморандум про співпрацю. 11 квітня для жителів сіл Золотоніського району було проведено першу безоплатну правову консультацію.

Шестеро жителів сіл Вознесенське, Щербинівка, Кропивна приїхали до громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба, щоб отримати  юридичну підтримку. Прийом громадян здійснили начальник відділу представництва Золотоніської міської правової допомоги Олег Костогриз та юрисконсульт Тетяна Жалобна.

З  шістьох прийнятих осіб, трьом буде забезпечений подальший юридичний супровід у їхніх справах.

Гунько Ольга Миколаївна звернулась за допомогою, щоб зняти з реєстрації співмешканця, який перешкоджає проживанню в будинку. Вивчивши детально обставини звернення, для громадянки буде підготовлена позовна заява до суду і надаватиметься фаховий супровід по справі. Ще одна громадянка Гришко Олена Володимирівна звернулась з проханням щодо виплати аліментів. Їй також забезпечать правову підтримку.

Актуальними на сьогодні залишаються питання щодо розпаювання земельних ділянок, орендні земельні відносини між фермерами та селянами-орендодавцями, щодо отримання виплат «дітям війни». Є й поодинокі питання, які теж потребують вирішення. Амір Каверін, скажімо,  звернувся з проханням допомогти у отриманні паспорту громадянина України, має низку підтверджуючих документів, але й досі проблему не було вирішено.

Громадяни, які звернулись за допомогою, нині отримали шанс на вирішення їх справ, а це в свою чергу забезпечить і зняття соціальної напруги серед населення, і кожен зможе усвідомити, що  може розраховувати на допомогу держави.

Щоб записатися на прийом, потрібно звернутися за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 5, громадська приймальня народного депутата Владислава Голуба, або зателефонувати (050) 356 76  48.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 18.04.2018

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.