Золотоніських чиновників підозрюють у розтраті бюджетних коштів на будівництві басейну за 7 мільйонів

Новини Черкаси

Поліція підозрює посадових осіб відділу освіти Золотоніської міської ради Черкаської області та виконавчого комітету у змові з посадовими особами ТОВ «Будівельна компанія «Семат» у розтраті бюджетних коштів під час будівництва критого басейну. Про це свідчить ухвала Придніпровського районного суду м. Черкаси від 13 квітня.

За даними слідства, у вересні 2016 році відділ освіти Золотоніської міської ради замовив БК «Семат» будівництво критого басейну гімназії ім. С.Д. Скляренка по вул. Черкаській, 54 в м. Золотоноша Черкаської області за 7,52 млн грн, інформує видання НашіГроші.

На підставі актів виконаних робіт у жовтні та грудні минулого року приватна фірма отримала за будівництво басейну 7,11 млн грн. Втім, як встановило слідство, басейн не збудований, і будівельні роботи тривають до цього часу.

Суд надав слідчим в ОВС СУ ГУ Національної поліції в Черкаській області, які розслідують кримінальне провадження № 12017250000000139 від 04.04.2017, доступ до документації щодо будівництва басейну, які знаходяться в Золотоніській міській раді та виконавчому комітеті.

БК «Семат» зареєстрована у смт. Макарів Київської області на Сергія Тодоровича. Керівником є Людмила Мельник. За даними «ВДЗ» та системи «Прозорро», з 2014 року фірма виграла тендерів на загальну суму 19,78 млн грн.

Нагадаємо, що це вже п’ята кримінальна справа щодо відмивання державних коштів посадовцями міста Золотоноша.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.