Золотоніському району виділено 5 млн. гривень на програму енергозбереження

Новини Черкаської області

Нещодавно Уряд переглянув розмір субвенції Черкаській області, додавши, зокрема за клопотанням народного депутата від Черкащини по 197 округу Владислава Голуба, нові позиції для фінансування. А саме, 5 мільйонів гривень «для реалізації програми енергозбереження в закладах освіти та охорони здоров’я Золотоніського району Черкаської області».

Постановою Уряду України №755, за моїм поданням, було додатково виділено 5 млн. гривень на реалізацію програми енергозбереження в Золотоніському районі, – йдеться у повідомлені Владислава Голуба у “Фейсбуці”.

g– В додатку зазначений орієнтовний перелік закладів району, де буде проведена заміна вікон і дверей. Це школи, дитсадки, а також дитяче, пологове відділення та лікувальний корпус Золотоніськоі центральної районної лікарні».
Владислав Голуб окремо відзначив у своєму дописі керівників району – О. Лісового і В. Саранчу: «Хочу подякувати голові Золотоніської РДА Олександру Лісовому і голові Золотоніської районної ради Валерію Саранчі за їх активну та професійну діяльність у відстоюванні інтересів району. Там, де є команда професіоналів, там є і результат», – наголосив нардеп.
Нагадаємо, вже зовсім скоро Золотоніська та Канівська лікарні отримають за сприяння нардепа нові рентгенапарати, кожний на три робочі місця, та апарат УЗД.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 9 листопада 2016

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.