Золотоніська ЦРЛ цьогоріч модернізує ще ряд відділень

Новини Черкаської області

Пологове, хірургічне, операційний блок та відділення здорової жінки Золотоніської центральної районної лікарні у цьому році планують повністю відремонтувати, оснастити медобладнанням та запустити в дію. Нині у лікарні «киплять» роботи. Подивитися, як триває хід робіт, днями у заклад вже вкотре навідався народний депутат від 197 виборчого округу Владислав Голуб. Модернізацію лікарні нардеп вважає одним із найголовніших своїх обов’язків, тому вже третій рік поспіль активно сприяє у виділенні державних коштів, долучається до формування стратегії розвитку.

Головний лікар спільно з народним депутатом здійснили огляд приміщень, де проводиться ремонт та запланували наступні роботи.

Сергій Примак, головний лікар Золотоніської ЦРЛ
Сергій Примак, головний лікар Золотоніської ЦРЛ

За словами головного лікаря Сергія Примака, орієнтовно за два роки з обласного, районного, державного бюджетів було спрямовано понад 30 млн. грн. на ремонт та модернізацію закладу. За минулий 2017 рік – близько 12 млн. грн. А цьогоріч за планом почався ремонт ще ряду відділень. «По Черкаській області на сьогодні існує п’ять відділень здорової жінки. Дуже важливо, щоб жінки мали змогу проходити сучасне обстеження: кольпоскопію, мамографію, УЗД-обстеження. Нині в кабінеті здоров’я жінки ремонтні роботи виконані на 80-85%. Вже обладнана нова сантехніка, залишилось доробити стелю, пофарбувати і можна приступати до встановлення обладнання. В пологовому ж відділенні в минулому році здійснили зовнішнє утеплення і перекриття даху, цьогоріч роботи продовжуються. Нову операційну, пологові зали облаштують за сучасними європейськими стандартами, щоб жінки народжували в нормальних умовах. У кожній палаті буде санвузол, душова, зручне умеблювання. Саме ж пологове буде розраховане на 22 породіллі»,- розповів головний лікар Золотоніської ЦРЛ.

У хірургічному відділенні завершується демонтаж половини відділення, розплановано розташування палат, комунікацій, надалі розпочнуться безпосередньо будівельні роботи. Такі роботи планують завершити до кінця цього року.

Додамо, для оснащення та ремонту цих відділень, а також інших відділень лікарні, минулого року за зверненням нардепа Голуба з державного фонду соціально-економічного розвитку було виділено майже 4 млн. грн. Зокрема на капремонт з утепленням та заміною покрівлі приміщень будівлі пологового відділення Золотоніської ЦРЛ  було спрямовано 2 млн. грн., орієнтовно 200 тис. грн.. – на обладнання для кабінету здоров’я жінки, понад 200 тис. грн.. – на заміну вікон в приміщеннях Золотоніської ЦРЛ, 155 тис. грн.. – на багатофункціональні ліжка для лікарні, тощо. В 2016 році за сприяння Владислава Володимировича в лікарню закуплений та встановлений сучасний рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця вартістю 3 млн.600 тис. грн., відремонтовані терапевтичне та діагностичне відділення.

Владислав Голуб та Сергій Примак

«Відчувається постійна підтримка Владислава Володимировича, районної влади, сподіваємося, що співпрацю продовжимо й надалі. Далі потребує ремонту травматологічне відділення з відділенням реанімації, хочемо провести  зовнішнє утеплення стаціонару, поліклініки, дитячої лікарні та інші роботи»,– ділиться планами Сергій Примак.

Нардеп Голуб зауважує, активністю ремонтних робіт приємно здивований, про це він повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук»: «Здійснив черговий виїзд до лікарні. Медзаклад не припиняє свого розвитку і я приємно вражений активністю ремонтних робіт, які нині там відбуваються. Переконаний, що і цей етап роботи буде успішно завершено. Приємно, що спільними зусиллями Золотоніської райдержадміністрації, райради ми впевнено йдемо до рівня якісного європейського медобслуговування жителів».

Розповісти друзям
  • 27
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.