Золотоніська приймальня нардепа: “Понад 7 млн. грн. державної субвенції на район і правова допомога постраждалим”

Новини Черкаської області

Від освітніх і медичних питань, спрямування державних коштів на необхідні проекти, роз’яснень щодо нарахувань пенсій, соціальних виплат, правової допомоги, допомоги на лікування і до звичайних буденних проблем простих людей. Такий далеко немаленький перелік роботи громадських приймалень народного депутата Владислава Голуба від 197 виборчого округу. Нині працюють три громадські приймальні нардепа у м. Черкаси, Канів і Золотоноша. Щоб дізнатися, чим сьогодні стурбована громада, варто лише завітати у одну з громадських приймалень Владислава Голуба. Сьогодні ми запитали які проблеми турбують громадян у керівника громадської приймальні нардепа у м. Золотоноша Оксани Гіщіної.

«Минулого року народному депутатові Владиславу Голубу вдалося залучити на соціально-економічний розвиток Золотоніщини понад 7 млн. грн. державної субвенції. За рахунок цих коштів у Золотоноші та Золотоніському районі  було поліпшено якість надання медичних та освітніх послуг, закуплено необхідне обладнання, техніку, меблі, виконано ряд ремонтних робіт. Сьогодні громадська приймальня продовжує прийом звернень.  З початку цього року вже прийнято 15 письмових звернень від громадян до нардепа»,– розповідає Оксана Гіщіна.

Восени  минулого року в Золотоноші поблизу ветеринарного коледжу чоловік ромської національності скоїв наїзд на 16-річних хлопця й дівчину. Унаслідок аварії дівчина отримала перелом кісток тазу, хлопець –перелом ноги. Нардеп також відгукнувся на прохання й надав необхідну допомогу родинам.

«Ми не могли стояти осторонь, за зверненням рідних цього річ родини хлопця і дівчини отримали матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію дітей. Дівчина потребуватиме й оперативного втручання. Окрім матеріальної допомоги надаємо безоплатну правову допомогу мамі дівчини – Корецькій Аліні Миколаївні, адже обставини автопригоди досі розслідуються. За словами Аліни Миколаївни, слідство затягується і невідомо, чи буде покараний винуватець ДТП. За словами адвоката Ростислава Пилипенка, наразі проведено ряд слідчо-процесуальних дій, спрямованих на з’ясування конкретної вини водія, зокрема, проведено відтворення обставин події, допитані свідки, призначені судово-медична, транспортно-трасологічна та інші експертизи. Тож, сподіватимемося, що справа дочекається свого завершення, але найголовніше для нас – здоров’я дітей і підтримка родин»,- зауважує пані Оксана.

Громадські приймальні народного депутата від 197 виборчого округу Владислава Голуба працюють  щодня окрім вихідних з 10 до 17 год. за такими адресами: м. Черкаси, бульвар Т. Шевченка,307, каб. 206. Тел.:(050) 358-22-69 Керівник – Ключка Інна Станіславівна.  м. Канів, вул. 206 Дивізії,1 каб. 227 (приміщення «Авто-ріки») Тел.: (050) 357-92-77. Керівник – Радченко Олена Олександрівна. м. Золотоноша, вул.. Садовий проїзд,5 перший поверх.  Тел.: (050) 356-76-48. Керівник – Гіщіна Оксана Миколаївна.

Розповісти друзям
  • 39
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.