Знайдено 10 річного черкащанина, який пропав влітку 2015 року (відео, фото)

Новини Черкаси

Дитину знайшли в землянці, яку він розкопав разом із малознайомим чоловіком. Хлопчика обстежили лікарі, після чого передали родичам. Де перебував він весь цей час та чому полишив домівку, з’ясовують правоохоронці.

PM985image001

Як ми повідомляли у липні 2015 року до правоохоронців звернулась 43-річна черкащанка з заявою про зникнення її 10-річного сина. Правоохоронці з’ясували, що хлопчик проживав в будинку з матір’ю та вітчимом.

Перед зникненням, родина прихистила 26-річного чоловіка, без постійного місця проживання. Він працював разом з вітчимом і той запропонував йому тимчасове житло. Через два місяці квартирант зник разом з дитиною.

Правоохоронці розпочали пошуки. Було негайно розіслано орієнтування та всі необхідні запити на прикордонну службу та правоохоронцям сусідніх областей, перевірено коло спілкування як хлопчика, так і чоловіка, з яким ймовірно він пішов. Відпрацьовувались магазини, металоприймальники, базари, але дитину ніде ніхто не бачив. Проводячи оперативно-розшукові заходи працівники поліції отримували інформацію, що зниклого хлопчика бачили то в аеропорту Бориспіль, то у місті Ватутіне, але жодна з отриманих інформацій підтвердження не знаходила. Перед Новим роком поліцейські отримають ще одне повідомлення – схожого на зниклого хлопчика бачили в Черкасах біля річки Дніпро разом з невідомим чоловіком, якого він називав батьком. Для перевірки інформації були залучені кінологи. Відпрацьовуючи берег річки собака привела правоохоронців до землянки, в який вони знайшли зниклого школяра. Разом з ним був і зниклий квартирант батьків. Їх доставили до Черкаського відділення поліції.

PM817image002

Як з’ясувалося, у дитини виник конфлікт з батьками і саме тому він полишив домівку. Пішов разом з квартирантом, тому, що той, за словами хлопчика, добре до нього ставився та піклувався про нього.

Вся отримана інформація перевіряється поліцією

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.