Зміна назви вулиці – що черкащанам робити з свідоцтвом про реєстрацію авто

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У Черкаському регіональному сервісному центрі МВС України інформують про дії автовласників у випадку перейменування вулиці проживання та відповідно реєстрації авто.

2016-08-23-286

Хвиля перейменувань вулиць у містах та селах України, як і на Черкащині зокрема, викликає у автовласників ряд логічних запитань, стосовно зміни документації, яка містить інформацію щодо місця проживання власників авто. Одне з частих запитань, – «чи потрібно обмінювати свідоцтво про реєстрацію ТЗ, якщо змінилася назва вулиці?»
Перейменування вулиць не є зміною місця проживання, а тому не потрібно здійснювати перереєстрацію авто та відразу вносити зміни до свідоцтва про реєстрацію.

Заміна свідоцтв про реєстрацію ТЗ відбуватиметься поступово: при зверненнях щодо обов`язкової перереєстрації (наприклад, переобладнанні, продажі, даруванні авто тощо). При цьому пам`ятайте: якщо Ваш паспорт містить попередню назву вулиці, при обов`язковій перереєстрації (переобладнанні, продажу і т. і.) до переліку необхідних документів необхідно додати рішення місцевої ради про перейменування вулиці.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.