Змагання з сучасної хореографії «Танцюючий листопад» пройшли в Черкасах

Новини Черкаси Новини Черкаської області Спорт Черкаси
Плідно пройшов чемпіонат Черкаської області з сучасної хореографії «Танцюючий листопад» для півтори сотні танцівників – вихованців Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Цього року понад 1700 учасників з Черкас  та області мали змогу продемонструвати свою майстерність у виконанні сучасних танцювальних стилів та напрямків.
 3 (20)
Організаторами заходу виступили Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
 1 (33)
Ці хореографічні змагання влаштували задля розвитку й популяризації сучасних танців серед жителів області, широкого залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя, підвищення майстерності танцівників та формування збірної команди області для участі у Відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців.
 Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, на 205 призових нагород збільшилась скарбничка досягнень вихованців Багатопрофільного молодіжного центру!
 4 (14)
Вітаємо з перемогою юних танцівників та керівників хореографічних колективів – Сухенко Вікторію, Нестеренко Тамару, Пляшечко Віолетту та Сакунова Олексія!
За матеріалом сайту Черкаської міської ради
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.