Житловими субсидіями в Черкасах користується майже 52 тисячі жителів

Новини Черкаси

Субсидіями в Черкасах нині користується майже 52 тисячі жителів міста (із них – 36 тисяч призначили тільки в цьому році). За середньостатичними підрахунками її нараховують у розмірі близько 900 гривень.

Про це сьогодні на вчорашній вранішній нараді в Черкаській міській раді повідомила директор департаменту соціальної політики Оксана Мовчан.

За її словами, середній дохід у родинах, які отримують такий вид компенсації сьогодні, сягає 2,2 тисяч гривень.

– Із початку 2016-ого року до органів соціального захисту населення надійшло понад 14 тисяч заяв про призначення субсидії, 750 містянам із різних причин відмовили, – зауважила Оксана Миколаївна.  Кількість заяв порівняно до аналогічного періоду в минулому році збільшилася вдвічі, а кількість призначених субсидій – утричі.

Між тим, на думку Оксани Мовчан, нині необхідно попрацювати над вдосконаленням механізму обміну інформації між різними службами, яка необхідна під час оформлення субсидій.

– Сьогодні важлива робота електронного обміну інформацією між усіма надавачами послуг, – зауважила вона.  Зараз на призначення будь-якого виду пільг одній людині працівнику департаменту в середньому потрібно 2,5 години, тоді як, для прикладу, у Вінниці на це витрачають 20 хвилин, – підкреслила очільник департаменту

Про це інформує сторінка Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради  у мережі Фейсбук

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.