Житловий фонд готовий до опалювального сезону на 99 відсотків

Новини Черкаси
Про це сьогодні на ранковій нараді у міськвиконкомі повідомив директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко.
До початку цьогорічного опалювального періоду вже підготовлено 907 будинки з 917 запланованих. Поточним ремонтом відремонтовано: 457 покрівлі (94% від запланованого), 468 опалювальних систем (91%), 235 системи гарячого водопостачання (100%), 347 систем холодного водопостачання (94%), виконано промивання внутрішньо-будинкових систем опалення на 188 будинках (93%). На сьогодні підписано 754 актів та паспортів готовності, решта в процесі підписання, заповнено теплоносієм 563 житлових будинків.
Гідравлічні випробування
За словами посадовця, гідравлічні випробування допомагають виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж та запобігти таким чином появі пошкоджень під час опалювального сезону.
За його слова триває четвертий завершальний етап гідравлічних випробовувань на мережах Черкаської ТЕЦ та КП «Черкаситеплокомуненерго», який охоплює Південно-Західний район, а також мікрорайони «Хімселище» та Залізничного вокзалу.
Під час попередніх трьох етапів гідравлічних випробовувань, які тривали  у місті впродовж літніх місяців на магістральних мережах Черкаської ТЕЦ було виявлено 98 поривів, 90 з яких вже усунуто. Тоді як на розподільчих мережах КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» за цей час виникло 207 пошкоджень, з них 198 – вже ліквідовано.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.