Жителям Черкас субсидії на опалювальний період нарахують по-новому

Субсидії Черкаси

Житялям Черкас, що мають індивідуальне опалення субсидії призначатимуть  на період з 15 жовтня до 15 квітня, а для родин, що отримують  послугу централізованого  теплопостачання – терміни початку сезону будуть визначатися рішенням Виконавчого комітету міської ради. Про це повідомила заступник директора департаменту – начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова.  

Нагадємо, що раніше житлові субсидії на опалювальний період  призначали в період з 1 жовтня до 30 квітня з подальшим обов’язковим перерахунком згідно з рішеннями органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про фактичні дати початку та закінчення опалювального сезону. Але вже на новий опалювальний сезон 2017-2018 рр. для черкащан, що є користувачами централізованого опалення залишено прив’язку до відповідного рішення Виконавчого комітету Черкаської міської ради, а для тих, у кого індивідуальне опалення, житлова субсидія нараховуватиметься в період з 15 жовтня до 15 квітня.

Дане рішення на думку  Уряду є соціально й економічно обґрунтованим адже призведе до розумного споживання енергоресурсів, особливо, коли погода в цьому сприяє. Це має наблизити  країну до її стратегічної мети – досягнення енергонезалежності до 2020 року.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.