Жителі Сміли влаштують “темну” місцевим можновладцям через відсутність опалення та нових тарифів

Новини Черкаської області

Незабаром обурені Сміляни проведуть організовану акцію протесту стосовно відсутності опалення в місті та завищених тарифів на тепло.

На сьогоднішній день у Смілі й досі не розпочато опалювальний сезон, а вартість опалення стало справжнім тягарем для кишені смілян. Відповідну інформацію повідомляє місцеве видання “Сміла.юа”.

Нагадаємо, що наразі в Смілі окрім будинків без опалення перебувають дитячі лікарні, садочки та школи. Проте, як стало відомо, Смілянський виконавчий комітет ради провів засідання присвячене тарифам на виробництво теплової енергії під час якої прийняли рішення про підвищення вартості надання послуг з теплопостачання населенню.

Члени виконкому затвердили такі розцінки (інформація з сайту “Діловий регіон“):

  • для ТОВ «СМІЛА-ТЕПЛО-2017» – 2 281 грн за 1 Гкал. У минулому 2017-2018 опалювальному сезоні їхні тариф був по 1 620 грн за 1 Гкал. Це ТОВ обслуговує приміщення обласної психіатричної лікарні № 1 та декілька 2-х поверхових будинків по вулиці Павлова.
  • для ТОВ «ЕКОТЕХ+» – 2 012,54 грн за 1 Гкал – обслуговує приміщення військової частини;
  • для ТОВ «Компанія АДЕП» – 1 752,60 грн за 1 Гкал – обслуговує будинку по вул. Мічуріна, №№ 5, 43, вул. Соборна, 96а.

Розцінки для КП «Смілакомунтеплоенерго» ще не розглядали, але вже всі розуміють, що їхня вартість буде майже 100 грн за квадратний метр через високу ціну газу в Україні. Міський голова Сміли Олексій Цибко сказав, що така надмірна ціна на тепло – це проблема для всієї держави, а не тільки Сміли.

Населення такий “розклад” не влаштовує, тому вони почали самостійно гуртуватися та розклеювати оголошення з закликами зібратися та показати можновладцям, що терпець у населення увірвався. Наголошуємо, що мітинг відбудеться вже 09 листопада 2018 р. о 17.00 (детальніше на фото оголошення).

Також сміляни будуть телефонувати на Урядову гарячу лінію і планують при потребі перекривати дороги.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.