Жителі одного з мікрорайонів Черкас звернулись до мера з проханням облаштувати паркову зону

Новини Черкаси

Громада мікрорайону «Митниця» стурбована тим, що неподалік з їхніми будинками планують побудувати «пожежне депо», незважаючи на те, що на цій території під будівництво по вулиці Героїв Дніпра між церквою Андрія Первозваного та автостоянкою площею 1200 кв м, за словами фахівців, не має нічого будуватися.

Натомість просять залишити територію громаді та облаштувати на ній зелену зону відпочинку.

“Ми звертаємося до депутатів Черкаської міської ради та міського голови Анатолія Бондаренка з проханням скасувати рішення міської ради №4-1/65 від 16.04. 2009 р. щодо надання земельної ділянки по вулиці Героїв Дніпра між церквою Андрія Первозваного та автостоянкою площею 1200 кв в постійне користування під незавершене будівництво «пожежне депо». Ми просимо, щоб ця ділянка повернулась до КП «Черкасиінвестбуд» для облаштування скверу”, – зачитала звернення секретар голови КСН «Митниця» Євгенія Ситар.

Крім того жителі «Митниці» показали фото, де видно у якому стані зараз перебуває дана територія: засмічена та запущена, вирубані дерева.

“Вже вирубані дерева, вивезені плити, ділянку передали будівельному підприємству «Надія»”,- зауважила жителька мікрорайону. Жителі налаштовані рішуче, кажуть в разі невиконання їх прохання, залишають за собою право на подальші правомірні дії в відстоюванні порушених прав всіє громади міста.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

1 коментар до “Жителі одного з мікрорайонів Черкас звернулись до мера з проханням облаштувати паркову зону

  1. 0

    0

    Дійсно,тут потрібно облаштувати сквер.Коли мер міста говорив,що облаштують набережну,ми всі так і думали,що там буде красота для відпочинку.Надіємось,що так і буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.