Жителі Черкас уклали понад 34 тисячі декларацій з лікарями

Новини Черкаси

За інформацією директора департаменту охорони здоровя та медичних послуг ЧМР Олега Стадника, в Черкаській області станом на сьогоднішній ранок укладено вже 88 тисяч декларацій із сімейними лікарями. Зокрема по місту Черкаси показник сягнув 34 тисячі  декларації із сімейними лікарями нашого міста.

Після останніх святкових вихідних травня в місті стабільно укладається більше 1,5 тисячі декларацій за день. Аактивніше працюють педіатри. Позавчора 475 декларацій, учора- 538.

“Педіатри набирають дітей і це добре.Все-таки лупонула ця Уляна скалу, і люди самі почали нести кожен свій камінь до нової будівлі.Самі йдуть, самі несуть.. Мабуть тому і всі політичні танці навколо фігури Уляни виглядають обрядами старовірів, і відгук на них у нації майже ніякий. І чим більше цю жінку ображають, подеколи переходячи міру вихованості і такту, тим більше буде у неї прибічників і послідовників.Думаю, що політтехнологам тих, хто живе мрією про політичний Олімп, на це потрібно зважати. А загалом, всім доброго дня, та вдалого вибору лікаря для своєї сім”ї, товариство!” – зазначив Олег Стадник.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.