Жінці, яка насмерть збила людину, досі не оголосили про підозру

Новини Черкаси

Жінці, яка скоїла декілька дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, досі не голосили про підозру. Подія трапилася 12 липня 2017 р. у центрі міста Черкаси, коли жінка втікаючи від скоєної ДТП збила насмерть іншу жінку, яка переходила дорогу. 

Нагадаємо, що читачі засобів масової інформації упізнали жінку, яка скоїла ДТП з постраждалими. З’ясувалося, що винуватицею смертельної ДТП є 74-річна Валентина Артюх, яка в минулому працювала на посаді проректора ЧНУ. Свою вину заперечувала й, за свідченнями очевидців, намагалася змити кров із капота авто. Відразу після аварії її госпіталізували. Загиблу поховали 14 липня на четвертому міському кладовищі.

У прес-службі Черкаської обласної прокуратури повідомляють, що Валентина Артюх й досі перебуває на лікарняному.

Валентина Артюх

– Запобіжний захід підозрюваній Валентині Артюх досі не обрано, – каже Світлана Андрійченко. – Вона на лікарняному. Поки Артюх на лікарняному, прокуратура не може оголосити їй про підозру. Відтак не можна обрати запобіжний захід. Зараз проходять численні експертизи: автотехнічна, технологічна. Це досить тривала процедура. Тому розраховувати, що справа найближчим часом буде відправлена до суду не доводиться. (інформує видання “Вечірні Черкаси“)

Також стало відомо, що прокуратура не знає в якому лікарняному закладі перебуває підозрювана.

Розповісти друзям

1 коментар до “Жінці, яка насмерть збила людину, досі не оголосили про підозру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.