Згіблов анонсує пікети через зняття коштів з ремонту спортивної зали 34 школи

Новини Черкаси

В місті є видатки, набагато важливіші, аніж дітлахи та довгоочікувана спортивна зала. Ймовірно, такими думками керувались в ході пленарного сесійного засідання сесії 12 червня мер Черкас Анатолій Бондаренко та депутати міської ради, приймаючи рішення про перенаправлення коштів з ремонту НВК ЗОШ №34 на фінансову допомогу КП “ЧЕЛУАШ”.

У зв’язку з чим до міської ради 14 червня було подана заява про пікетування приміщень Черкаської міської ради та міських офісів партій ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, ВО “Самопоміч” та ВО “Черкащани”. Орієнтовна кількість учасників заходу складає 500 осіб. Проведення його заплановано на 15 червня починаючи з 11 годин. Про це у власному фейсбуці повідомив депутат Олександр Згіблов.

“Прийняте рішення перекреслює мрію учнів черкаської школи №34, про новий надсучасний спортзал площею у 800 кв.м. Там уже йдуть ремонтні роботи, однак закінчити їх, ймовірно, не вдасться через те, що оплачувати їх надалі буде нічим, – вважає лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

Згідно з проектом, оновлена спортивна зала розрахована на 265 місць та мала оснащуватись сучасними інженерними системами, новим інвентарем (електронне табло, баскетбольні стійки, сітки, батути), паркетною підлогою тощо.

Такий перерозподіл фінансів повністю суперечить бюджетному кодексу, пише на свій сторінці у Facebook депутат міськради Олександр Радуцький. На думку політика, наразі мова йде про нову схему відмивання бюджетних грошей. І причетними до цієї схеми називає, в першу чергу, міського голову Анатолія Бондаренка та голову бюджетної комісії Юрія Тренкіна.

Ситуацію з голосуванням прокоментував і Юрій Тренкін:

“гроші з 34 школи зняті тимчасово, виключно в зв’язку з тим що підрядник не міг їх використовувати в зв’язку з розпуском єдиного тендерного комітета, казначейство їх не пропускало! Кошти в повному обсязі будуть забезпечені на ремонт спортивної зали 34 школи за результатами коригування бюджету по факту першого півріччя! Мені не менше Вашого болить питання спортивної зали 34 школи і все зроблю для реалізації даного проекту.” – зазначив соратник міського голови.

До слова, документ не погодив на головний освітянин міста Сергій Воронов, адже мільйони збираються зняти саме з підконтрольного йому департаменту освіти та гуманітарної політики. Ймовірно, про перерозподіл домовлялись без його відома та участі. Наразі прокоментувати ситуацію він не може.

Голосування за пропозицією відбувалось уже після того, як представники трьох політичних сил покинули сесійну залу через присутність на засіданні відкликаних місяць тому депутатів. Своїми голосами рішення підтримали 22 народних обранці з команди міського голови та “промерських” фракцій.

Розповісти друзям
  • 17
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.