Завтра в ЧДТУ обиратимуть нового ректора (фаворити)

Новини Черкаси

Вже завтра о 9.00 ранку в Черкаському державному технологічному університеті розпочнуться вибори нового ректора вищого навчального закладу.

Нагадуємо, що обійняти посаду ректора хочуть 7 людей, 6 із них – причетні до ЧДТУ, 1 кандидат – із Луганщини. Ми розглянули трьох кандидатів в кого найбільший рейтинг та шансів очолити університет. Інформація збиралася з власних джерел і матеріалів та інших джерел, які оприлюднені далі.

Кандидати, які мають найбільший шанс:

vo-rektorТамара Качала. 52 роки. Доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, завідувачка кафедри менеджменту ЧДТУ.

Займала посаду ректора з травня 2014 року по червень 2015 р. У червні 2015 Міністерство освіти достроково розірвало з нею контракт, її звинуватили у зловживаннях. Також, під час її керування іноземні студенти складали сесії будучи не в Україні. На сьогоднішній день Тамара Качала судиться з Черкаським державним технологічним університетом – хоче поновитися на посаді.

Читайте також: Ректору ЧДТУ стало погано від перевірки Міністерства освіти України (За словами одного з перевіряльників, ректор ЧДТУ Тамара Качала відмовляється надати частину документів, які комісія просить для перевірки. Також ректор відмовляється підписувати підсумкові документи ревізії.)

Також, як повідомляє у власному сюжеті “Громадське Черкаси”, можливо має технічного кандидата на виборчих перегонах на посаду ректора, що відбудуться вже завтра. (Технічні кандидати – це люди залучені тими кандидатами,  які реально претендують на перемогу в виборчих перегонах. Підпадають під категорію – брудні технології). Кандидатом – Максим Бондаренко, 38 років, доцент кафедри фізики ЧДТУ

Читайте також: Студенти та батьки ЧДТУ захищають викладачку від ректора (документ) Студенти та їх батьки просять Міністра освіти Сергія Квіта вступитися за завідувачку кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ларису Чепурду. Молодь звинувачує ректора ЧДТУ Тамару Качалу в неправомірній діяльності

Також, під час її правління Фінінспектори Черкащини виявили втрат на 1,8 млн грн у Черкаському державному технологічному університеті.

Зокрема, навчальний заклад недоотримав власних надходжень на суму 324 тис. грн. Із них 286 тис. грн – це прострочена дебіторська заборгованість за надані освітні послуги.

Окрім того, посадові особи університету витратили 778 тис. грн із загального фонду на покриття витрат спеціального фонду та не за цільовим призначенням використали 620 тис. грн.

Також у закладі освіти придбали авто представницького класу для службових поїздок ректора замість спеціального автомобіля для використання в навчальному процесі, незаконно виплачували премії, відпускні та матеріальну допомогу.

За результатами ревізії до університету застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, 4 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 14 – до адміністративної.

Про виявлені порушення було поінформовано Прокуратуру Черкаської області.

Nazarenko Сергій Назаренко. 38 років. Виконувач обов’язків ректора ЧДТУ з червня 2015 р.  5 років працював інспектором у Державній податковій службі.

У 2011 році був ліквідатором підприємства банкрута. Його спіймали на отриманні хабара у 6 тис. долларів, – про це повідомляє Громадське Черкаси. Він мав прискорити закриття справи про банкрутство одного з підприємств. У 2013 році справу було закрито у зв’язку із закінченням терміну давності. У 2014 році балотувався до Верховної ради України по черкаському округу від партії Сергія Тігіпко “Сильна Україна”. У 2015 році балотувався на посаду ректора Черкаського національного університету.

83a3afdad873109d8657b2dd4d6561d3_SПеткова Леся Омелянівна. 49 років. Зав. кафедри міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ, доктор економічних наук, професор. Жодного разу не обіймала посаду ректора Черкаського державного технологічного університету або іншого вищого навчального закладу України.

Викладає дисципліни: «Міжнародні фінанси», «Міжнародна економічна діяльність України», «Міжнародна інвестиційна діяльність», «Глобальна економіка», «УМКП».

Не помічена в конфліктах навчального закладу та в політичних процесах участь не приймала.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.