Затвержено перелік доріг Черкас, які капітально ремонтуватимуть в 2017 році

Новини Черкаси
Відповідно до рішення ухваленого 28 лютого на засіданні Виконавчого комітету ЧМР в поточному році відбудеться капітальний ремонт на понад 10 міських дорогах.
Зокрема в планах на капітальний ремонт зазначено такі вулиці: вулиця Смілянська (від вул. 30-річчя Перемоги до межі міста), Автомобілістів, Луценка, Сурікова (від провулку Анатолія Пашкевича, раніше ХХ-ого Партз’їзду, до залізничного переїзду), Митницька (колишня Піонерська, від вул. Максима Залізняка до Надпільної), Гетьмана Сагайдачного (від вул. Добровольського до вул. Пацаєва), Припортова, Чіковані, Санаторна, Золотоніська, Братів Савченків, Генерала Коротєєва, Горіхова (раніше – Маршала Рокосовського), Затишна (колишня – Маршала Василевського), Симоненка, Хрещатик (тут на перехресті зі Святотроїцькою облаштують світлофори) та Стрілецький узвіз.
В міській раді зауважують, що це лише ті об’єкти, замовником ремонтних робіт на яких виступає департамент житлово-комунального комплексу. Ще частина об’єктів перебуває у віддані департаменту архітектури та містобудування.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.