Заступника міського голови Ігоря Волошина знов відсторонено від посади

Новини Черкаси

Напередодні, 21 серпня, Придніпровський районний суд міста Черкаси розглянув клопотання місцевої прокуратури про відсторонення заступника міського голови Ігоря Волошина від посади на два місяці. Про це повідомляє видання Zmi.ck.ua. 

Нагадаємо, Ігоря Волошина та заступника директора департаменту освіти а міськраді Максима Шадловського підозрюють в розтраті бюджетних коштів. Йдеться про обладнання, закуплене для гімнастичного залу в колишньому кінотеатрі “Мир”.

Волошина вже відсторонювали від посади на два місяці. Але термін запобіжного заходу закінчився 7 серпня, тож прокуратора подала нове ідентичне клопотання.

Підтримати свого заступника на судове засідання прийшов міський голова Анатолій Бондаренко.

Так, прокурор назвала дві підстави для відсторонення: ризик впливу на свідків (працівників міської ради) може здійснюватися, які є підлеглими Волошина, оскільки є необхідність додатково допиту працівників міськради, а також ризик перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином (можливість створення тих документів, які наразі, на думку прокуратури, не існує).

Міський голова виступив як свідок, розповівши про коло посадових обов’язків Волошина. Він зазначив, що обвинувачений не може вплинути на працівників департаменту освіти та гуманітарної політики й департаменту організаційного контрольного забезпечення, оскільки він ними не керує. Міський голова також повідомив, що обладнання в повному обсязі наразі знаходиться в гімнастичному залі колишнього кінотеатру “Мир”.

На думку міського голови представники прокуратури виконують політичне замовлення через те, що Ігор Волошин є членом нині опозиційної політичної сили ВО “Батьківщина”.

Адвокат Волошина зазначив, що підрозділи міської ради, якими керує обвинувачений за його відсутності не зможуть повноцінно виконувати свої функції. До того ж зауважив, що посадовець має батьків з інвалідністю, яким не зможе фінансово допомагати у разі, якщо його відсторонять від посади

Врешті суд підтримав клопотання про відсторонення Ігоря Волошина від посади до 7 жовтня включно. Як повідомив посадовець журналістам, буде подана апеляція.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.