Засідання сесії міської ради Черкас перенесено на тиждень

Новини Черкаси

Як інформують у відділі з питань роботи ради, продовження роботи  п’ятдесят дев’ятого  пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради (запланованого на  6 грудня 2018 року)  переноситься на 13 грудня о 10.00  у  сесійному залі Черкаської міської ради (бульв. Шевченка, 307) з розгляду галузевих та земельних питань.

Інформація щодо причини чергового перенесення дати сесії відсутня.

Нагадаємо, що у разі відсутності міського голови сесію згідно законодавства має провести секретар міської ради.

Невирішеними питаннями наразі є внесення змін до бюджету 2018 року, питання заробітних плат працівників КП “Черкасиелектротранс”, розгляд петицій щодо роботи приватних перевізників та кількох проектів щодо зміни структури міської ради, сотні земельних питань.

Свій коментар, щодо переносу дати засідання надав депутат міської ради Олександр Радуцький :

“Спробую без емоцій!!!!

  1. 05.11.2018 року депутати звернулися до міського голови скликати чергову сесію міської ради.
  2. 2. БондаренкоА.В. призначив її на 06.12.2018 року.
  3. 3.04.12.2018 року він переніс на 13.12.2018 року.

Які маємо наслідки???

Депутати не мають можливості розглянути зміни до бюджету,які опрацював вже виконком та профільні комісії. Цим рішенням передбачено оплата робіт по співфінансуванню з міського бюджету ОСББ в сумі 5 млн.гривень. Заробітна плата працівникам тролейбусного парку 3 млн.гривень.

Народні депутати Олег Петренко та Vladyslav Golub надали для міста додатково державної субвенції на мільони гривень. Ми маємо на сесії це теж терміново проголосувати.

Нова українська школа не профінансована з міського бюджету в повному обсязі (5 млн.гривень)

Депутати!!! Ми маємо залишити всі свої образи та зібратися на сесію, маючи на це законе право та провести сесію, навіть якщо нас проігнорує міський голова та секретар міської ради !!!!” – підсумував депутат.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.