Зарплату за грудень досі чекають тролейбусники міста

Новини Черкаси

На КП  “Черкасиелектротранс” Черкаської міської ради колектив вже 2 місяці не бачив заробітну плату. Так з працівниками підприємства досі не розрахувалися за грудень 2015 року.

Цю інформацію оприлюднив  член громадської ради підприємства Валерій Мироненко: “Люди вже майже два з половиною місяці живуть без грошей, я б сказав, не живуть, а виживають, бо з нашими цінами на харчі і комуналку навіть із грошима важко, а тут ось така ситуація…. А на підприємстві дуже багато людей, що працюють сім’ями, їм досить важко доводиться переживати такі ось затримки, у людей починають наростати борги за квартплату і комунальні послуги, у когось навіть на харчі вже немає і доводиться позичати”, – написав Валерій у “Фейсбуці“.

“Якщо найблищим часом ситуація не почне покращуватися і влада не зверне увагу на цю проблему, люди будуть змушені вдаватися до більш радикальніших дій, почнеться страйк через що в першу чергу постраждають мешканці які не матимуть змоги користуватися тролейбусами…” – повідомив він про настрої колективу через заборгованість.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.