Замість ремонту Драмтеатру фірма-підрядник купила кран?

Новини Черкаси

Сама фірма була заснована ще за тулубівських часів саме напередодні тендеру на реконструкцію драмтеатру вартістю 15,95 млн. грн., яку вона успішно виграла. І наразі є яскравим прикладом спадковості уподобань влади.

Замість ремонту Черкаського драмтеатру фірма-підрядник за бюджетні кошти купила кран. Таку версію подій описало видання «Дзвін» з посиланням на допис актора і громадського діяча Олександра Гуменного у «Фейсбуці».

15240225_1313218832062273_1221874784_n«Не так давно я вже піднімав питання стосовно того, що будівельна фірма «Арсенал», яка займається відбудовою Черкаського драмтеатру, не має технічного забезпечення для виконання замовлених робіт, а саме – власного підйомного крану необхідної модифікації. І ось вчора ввечері під вікна театру було підігнано ось цей… підмарафечений «танк». Ширяться чутки, що компанією «Арсенал» його було придбано за рахунок бюджетних коштів, які були виділені саме на відбудову театру… Якщо це дійсно так, то цікава картина вимальовується!…
Напевно, варто й самому зібрати осіб з 10 «однодумців» та, не маючи відповідноо го технічного забезпечення, заснувати якусь «будівельну» компанію. Для чого?
Ну, наприклад, я «хочу» відремонтувати…Черкаський аеропорт. «Виграю» відповідним чином тендер, чекаю коли виділять гроші з бюджету, а потім купую… літак! Бо треба ж на чомусь будівельні матеріали для «відбудови» аеропорту доставляти на об’єкт!… Цікава схемка! Чи не так?» – поділився думками Гуменний.
Цікаво, що фірма з такою назвою вже не вперше ремонтує Черкаський Драмтеатр. У 2013 році за часів нині біглого губернатора Сергія Тулуба «ПМ-Арсенал» вже виконував підряди на цьому об’єкті до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.
Як писали «Наші гроші», ГУ капітального будівництва Черкаської ОДА 21 серпня 2013 року за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ПМ-Арсенал» на реконструкцію Черкаського драмтеатру ім. Т.Г. Шевченка.
Вартість угоди склала 15,95 млн. грн. Техзавданням були передбачені: нове оздоблення фасаду, заміна вітражів, комунікацій, покрівлі, вікон і дверей, утеплення горища, обладнання сцени.
Роботи мали завершити до кінця поточного року.
До того ж, саму фірму «ПМ-Арсенал» у січні того ж таки 2013 року заснували Алла Половко та директор компанії Владислав Мамчур.
Статутний фонд складав 2 000 грн. і до Драмтеатру жодного іншого тендеру вона не вигравала. А трохи раніше за участю «ПМ-Арсенал» також відбувся тендер на роботи в парку та музеї с. Будище вартістю 17,12 млн грн.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 30 листопада 2016

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.