Заклади освіти Черкас можуть оснастити відеокамерами

Освіта Черкаси

В усіх закладах освіти Черкас депутати пропонують підсилити рівень безпеки. Із відповідною  ініціативою під час чергового сесійного засідання 23 листопада виступив  Микола Фомич. Його депутатське звернення підтримали 36 присутніх у залі обранців.

Зокрема, у запиті йдеться про необхідність облаштування камерами відеоспосереження територій шкіл міста та дошкільних навчальних закладів. Також дітям мають проводити інструктажі щодо  того як поводитися з незнайомцями.

– Діти – це найбільш вразлива категорія населення, – наголосив Микола Фомич. – За деякими даними, у світі щороку понад 150 тисяч дітей і підлітків стають жертвами викрадачів. В Україні в 2015 році до Національної поліції надійшло 4,5 тисяч повідомлень про зникнення дітей. У 2016 році ця цифра зросла до шести тисяч. Упродовж 11 місяців нинішнього року зафіксовано п’ять таких повідомлень.

На думку депутатів, це дозволить підвищити безпеку в місцях масового перебування дітей, а ще – оперативно реагувати на можливі злочини проти дітей.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.