Загиблого кіборга Анатолія Чупилку вшанували в Каневі

Новини Черкаської області

20 січня минув рік з дня, коли ворожа куля обірвала життя Героя України, патріота рідного краю, борця за свободу Анатолія ЧУПИЛКИ. Він загинув під час захисту аеропорту м. Донецьк.

12540962_1678376822437941_8821333634462824358_n

У Каневі вшанували пам`ять Анатолія Чупилки. 17 січня відбулися молебень та помінальний обід. Народний депутат В.Голуб разом з Форумом розвитку Черкащини потурбувалися про матеріальну допомогу для родини героя. 20 січня, у річницю загибелі канівського бійця Анатолія Чупилки містяни вшанували пам’ять героя, долучившись до урочистої лінійки-реквієму «Життя мов спалах», що відбулась в приміщенні Канівської спеціалізованої школи № 6, де навчався герой.

Добрими словами згадують Анатолія Чупилку всі, хто з ним був знайомий. Згадують як порядну людину, яка здатна, попри будь-які перешкоди, стати на захист справедливості, яка віддала життя за свою Батьківщину. А для школярів він став зразком мужності, відданості присязі та громадянському обов’язку. Його величезний внесок у незалежність України ціною власного життя, ми, українці, повинні вберегти та пронести через віки. Низький уклін та дяка батькам за сина. Патріотами не стають, патріотами народжуються, патріотів, таких як Анатолій, пам’ятають вічно.

Про це повідомила помічник-консультант народного депутата України В. Голуба Олена РАДЧЕНКО,

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.