Захворюваність серед дітей Черкас скоротилася вполовину

Медицина Черкаси Новини Черкаси

В Черкасах вже майже місяць не працюють школи та позашкільні заклади освіти. Питання карантину через грип та його впливу на навчальний процес стає одним з найобговорюваніших в соціальній мережі. За необхідність введення карантину висловився Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР.

«Давайте порівняємо кількість викликів в дитячих поліклініках 3 січня та 16 січня. 3 січня загальна кількість викликів педіатрів (не плутати із викликом швидкої допомоги) –516, з них до тих, хто вперше захворів – 428, до дітей першого року життя – 40.

16 січня кількість викликів по трьох дитячих поліклініках становить 305 (зниження у порівнянні із 3 січня на 40%), первинних – 198 (зниження на 54 %), дітей до року – 8 (зниження на 80%).

У мене немає статистики, як сильно стурбовані учні випускних класів обмеженням навчання в школах, розумію що це лише 10 частина від усіх учнів в школах, але те, що завдяки таким продуманим рішенням виконкому вдалося знизити лише протиепідемічними заходами рівень захворюваності і потребу у допомозі лікарів-педіатрів, як мінімум, наполовину, то це очевидний факт.

Якщо найбільші багатства світу не вартують однієї дитячої сльози, то що ж вартує дитяче життя? Однозначно, не амбіції батьків щодо вступу учня-випускника до престижного вузу, впевнений – хто марить такими амбіціями, і під час вимушених канікул продовжували ходити до репетиторів» – зазначив головний медик міста.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.