Загадкова смерть старшокласника в Черкасах

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Смерть старшокласника в місті Черкаси викликає чимало запитань в рідних та правоохоронців міста.  Днями Черкаси та Черкаську область  сколихнула сумна звістка про смерть підлітка з незрозумілої причини. Одинадцятикласник повернувся ввечері додому від друзів, ліг спати, а на ранок його тіло вже виявили холодним.

 Рідні юнака мають підозри, що юнака отруїли тому мають побоювання стосовно розслідування справи про смерть їхньої дитини і дуже просять ЗМІ та громадкість допомогти їм дійти істини й викрити винних у скоєному.

Юнак навчався у черкаській гімназії №9, планував вступати до вишу в Польщі. Усі, хто його знав чи товаришував із хлопцем, розповідають про нього як про цілеспрямовану й життєрадісну особистість.

– Він був дуже розумний, знався в комп’ютерній техніці, ремонтував її, – розповідає Олег Малюга, дядько померлого. – У той же вечір, напередодні смерті він якраз відносив друзям відремонтованого комп’ютера. Повернувся додому о 23-ій годині, жодних ознак сп’яніння чи погіршення стану здоров’я батьки не помітили. Він ліг спати абсолютно здоровим, а на ранок його вже не змогли розбудити.

Із власних джерел журналістів видання Нова доба стало відомо, що під час експертизи у крові хлопця виявили невідому хімічну речовину, тож нині проводять додаткові аналізи. За словами рідних, друзі, з якими хлопець зустрічався того вечора, стверджують, що він випив лише пляшку пива.Однак дивує те, що ці ж самі друзі телефонували йому у час, коли юнак уже був удома, та записували розмову із ним на диктофон. Про це нам повідомив дядько померлого.

Водночас правоохоронці справу кваліфікували за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. А це – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

За словами Дмитра Грищенка, керівника сектору комунікації Головного управління Національної поліції в Черкаській області, справу так кваліфікували відповідно до законодавства та на час проведення слідства. Після закінчення процедур і експертиз справу вже можуть перекваліфікувати на основі отриманих даних. Нині триває слідство.

Батьки та рідні юнака своєю чергою вкрай стурбовані. Власні джерела в правоохоронних органах повідомили їм, що нібито поліція не бажає детально розслідувати цю справу, намагаючись її всіляко «зам’яти». Тому вони уклінно просять підтримки у представників ЗМІ стосовно всебічного й об’єктивного висвітлення цієї трагедії.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.