Забудова Митниці – на 5 містобудівних майже 30 невідповідностей в документах

Новини Черкаси

Містобудівні умови та обмеження для двох фірм, що вели забудову на Митниці – “ІБК “Будгарант” та ПП “Шора” були скасовані за рішенням Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБК) в Черкаській області. Про це під час прес-конференції у четвер поінформував секретар міської ради Олександр Радуцький. Також він зазначив на тому, що на 5 містобудівних умов було виявлено 29 невідповідностей документації. Їх допустили посадовці міської ради Артур Савін та Віталій Чорнуха.

Як повідомив секретар, відповідні документи будуть направлені до правоохоронних органів для подальшого розгляду та з’ясування усіх обставин надання  зазначених містобудівних умов та обмежень  посадовими особами Черкаської міської ради.

Нагадую, що активним учасником цього процесу є директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін та головний архітектор міста Віталій Чернуха. Це треба мати великий талант, щоб на 5 містобудівних умов було виявлено 29 невідповідностей документації щодо цього об’єкту.- зазначив Олександр Романович

Разом з секретарем участь у прес-конференції взяли представники партій та депутатських груп: Максим Шило від ВО “Свобода”, Олександр Згіблов від фракції “Партії вільних демократів” та Руслан Зоря від депутатської групи “За громаду”.

Ініціативу щодо звільнення посадовців з займаних посад озвучив Максим Шило. За словами депутата  їх політична сила готуватиме на сесію міської ради проект рішення щодо звільнення причетних до зазначених дій керівників та притягнення їх до відповідальності.

Читай також: У Черкасах незважаючи на заборону продовжується забудова набережної (відео)

Олександр Згіблов зазначив на тому, що  фракція “Партії вільних демократів” вже підготувала на сесію проект рішення щодо оголошення Міжнародного конкурсу з облаштування черкаської набережної.

Руслан Зоря повідомив, що на сесії зробить депутатський запит до виконавчих органів Черкаської міської ради щодо результатів розгляду судових справ.

Читай також: Суд не задовольнив клопотання юристів мерії щодо забудови на Митниці

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.