Забезпеченість житлового фонду Черкас лічильниками тепла

Новини Черкаси

Під час ранкової наради в міській раді посадовці та представники теплопостачальних підприємств звітували про готовність мереж до початку опалювального сезону. 

Посадовці та комунальники міста звітували про проведені в міжопалювальний період гідровипробування, заміну труб в мережах, встановлення лічильників тепла.

Так представник Черкаситеплокомуненерго прозвітував про понад 60 відсоткову забезпеченість будинків, що вони обслуговують, лічильниками тепла. Проте роботи з встановлення нових йдуть повільно.

В свою чергу представник Черкаської ТЕЦ повідомив, що низький відсоток охоплення лічильниками будинків, які обслуговує їх підприємство ( ледь 25% з понад 700 будинків) викликаний проблемами з тендерними процедурами. Проте найближчим часом 150 проектів мають пройти процедури і будуть взяті до виконання підрядниками. Таким чином ситуація до кінця року має суттєво покращитися.

Тарифи чинні з 1 липня 2016 року, які були знижені на 9% з 1 вересня.

a76e18bce8a2a64dd14d701ddc9ea581-1024x348

Детальну інформацію про зниження тарифу читай: З вересня в Черкасах будуть нові тарифи на гарячу воду та тепло

 Нагадаємо, що тарифи на тепло в Черкасах зросли майже в 2 рази. Тому наявність побудинкових лічильників має сприяти економії бюджетів черкаських родин.

Довідково: Станом на сьогодні КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» здійснює роботу із встановлення приладів обліку теплової енергії у житлових будинках. Станом на 21.09.2016 по споживачах КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» приладами обліку обладнано 270 житлових будинків із 451, по споживачах ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» обладнано 202 ж/б із 795.

Крім цього у між опалювальний період на Черкаській ТЕЦ проведено значний об’єм робіт з ремонту станційного обладнання. На цей момент всі роботи перебувають у завершальній стадії. До опалювального  періоду всі котлоагрегати, як вугільні, так і газові готові. Суттєву роботу виконано на електрообладнанні ТЕЦ.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.