За виведення мільйонів в тінь правлять до 10% “винагороди”

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

 Як інформують у відомстві днями співробітниками Служби безпеки України спільно з прокуратурою Черкащини було припининено і діяльність конвертаційного центру, який вивів у “тінь” понад 60 мільйонів гривень. Так протягом двох років велася «чорна» бухгалтерія та укладалися фіктивні угоди.

63e53c5a0a578af2915bca6ca3be5646_L

За інформацією прес-центру СБ України, організатори конверта протягом двох років надавали “послуги” з відмивання грошей, ухилення від сплати податків та обготівковування коштів. Для прикриття протиправної діяльності конвертцентр займався нібито купівлею-продажем будівельних матеріалів та виробів з деревини. Насправді через укладання фіктивних угод на постачання товарно-матеріальних цінностей він “обслуговував” понад двадцять комерційних структур реального сектора економіки. За свої послуги зловмисники брали 5-10% від виведеної у “тінь” суми.

Співробітники спецслужби затримали організаторів під час передачі “клієнтам” чергової партії готівки у сумі понад 300 тисяч гривень. Під час санкціонованих обшуків у офісному приміщенні було вилучено понад двадцять печаток, “чорну” бухгалтерію, чекові книжки, що свідчать про факти переведення коштів у готівку. Правоохоронці також вилучили фіктивну господарсько-фінансову документацію та статути підприємств, які підтверджують зв’язок фіктивних фірм з реально діючими суб’єктами підприємницької діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.