За тиждень зростуть ціни на алкоголь

Новини Черкаської області

Відповідно до рішення уряду в Україні вже за тиждень з 9 вересня буде здійснено підвищення ціни на алкогольні напої. Таким чином вже скоро споживачі відчують зростання цін на горілку, віскі, коньяки, вина тощо. Про це інформує прес-служба ДФС у Черкаській області.

Так, аби захистити споживачів від контрафактної та сурогатної продукції і зменшити частку тіньової економіки, Кабінет Міністрів підвищив мінімальні ціни на алкоголь. Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшити на 14,0-19,41%; віскі, ром та джин – на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) – на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі – на 7,1-13,3%.

Додамо, розмір мінімальних цін на алкоголь, який діє сьогодні, запроваджено у листопаді 2016 року. Водночас у 2017 році зросли ставки акцизного податку на переважну більшість алкогольних напоїв (горілку, лікеро-горілчані вироби, коньяк, вина, тощо). Відбулося і зростання інших складових ціни, тому сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.