За спортивні досягнення відзначили кращі обласні федерації та школи Черкащини

Спорт Черкаси

Сьогодні під час підведення підсумків щодо успіхів спортсменів Черкащини, відзначили грамотами та нагородами спортивні школи Черкащини, обласні федерації серед олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Так, протягом трьох років на Черкащині спостерігається позитивна динаміка показників кількості набраних очок спортсменів у змаганнях.

“Якщо у 2014 році Черкащина серед областей України посідала 6 місце, то у 2015 році- 5 місце, а у 2016 році посіла 4 місце” – зауважив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.

За перше місце у рейтингу серед олімпійських видів спорту відзначили Черкаську обласну федерацію легкої атлетики, відповідно за 2 і 3 місця – обласні федерації з стрільби кульової та хокею на траві. Отримали визнання за кращі досягнення і обласні федерації серед неолімпійських видів спорту- це федерації з веслування на човнах ”Дракон”, кікбоксингу ВАКО та військово-спортивних багатоборств.

За успіхи відзначили і дитячо-юнацькі спортивні школи області. За словами голови відділу Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрія Більди попереду – підготовка та участь у Олімпійських іграх 2020. Черкащина вже має срібного призера Олімпійських Ігор Сергія Куліша, у наступних змаганнях сподіваються отримати ”золото”.

Як розповів Костянтин Омаргалієв, на попередній сесії Черкаської обласної ради депутати підтримали рішення щодо придбання житла тренеру олімпійського призера Сергія Куліша Віктору Нагнію, і сподіваються, що Черкаська міська рада ухвалить відповідне рішення щодо придбання житла самому срібному призеру Сергію Кулішу.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.