За проїзд в тролейбусі незабаром треба віддавати по 2 гривні

Новини Черкаси

За проїзд в комунальному транспорті Черкас прийдеться викладати по 2 гривні. З сьогоднішнього дня у Черкасах розпочато процедуру регуляторного акту щодо перегляду тарифу на проїзд у електротранспорті.

Владці ведуть мову про необхідність підняття тарифу з існуючих півтори гривні до двох. Тобто на чверть. Відповідне рішення  ухвалили на своєму сьогоднішньому засіданні члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Такі зміни, за словами директора КП «Черкасиелектротранс» Петра Кучера потрібні, аби підприємство мало змогу виживати в існуючій досить складній економічній ситуації, пов’язаній зі зростанням вартості електроенергії, витратних матеріалів та запчастин. Крім того, саме послугами електротранспорту в Черкасах користується левова частина пільговиків, перевезення яких насамперед лягає на плечі міського бюджету та тролейбусного парку.
Від підвищення тарифу КП «Черкасиелектротранс» очікує отримати майже 211 тисяч гривень економічного прибутку в місяць та близько 2,5 мільйонів – у рік.
Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, доповідаючи на засіданні виконкому щодо цього питання, наголосила, що на сьогодні мова йде лише про початок процедури регуляторного акта, яка, відповідно до українського законодавства, проходитиме за спрощеною схемою.
Тобто від моменту ухвалення зазначеного рішення членами виконкому, відбувається оприлюднення проекту регуляторного акта щодо зростання вартості проїзду у тролейбусах. Впродовж 20 днів триватиме збір пропозицій від громадськості. І тільки після цього на розгляд засідання виконкому виноситиметься  проект рішення про підняття тарифу на проїзд у електротранспорті.
Розповісти друзям

1 коментар до “За проїзд в тролейбусі незабаром треба віддавати по 2 гривні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.