За очистку снігу протягом 1 доби підрядник захотів майже 700 тисяч (документ)

Новини Черкаси

Перший снігопад у місті і підрядник, який здійснює зимове утримання доріг, вже встиг здивувати виставивши департаменту житлово-комунального комплексу рахунок на суму 665 025 тисяч гривень. Саме в таку вартість було оцінено день роботи: з 8 години ранку 29 листопада до 10-ої години 30 листопада.

ffff_1

Відтак, чи не завищені цифри в актах виконаних робіт та чи відповідають вони обсягам проведених робіт мають розібратися уповноважені служби.
– Ще вчора вдень на вулицях нашого міста розпочала працювати снігоприбиральна техніка як нашого комунального підприємства, так і підрядника. Працювали всю ніч. Утім, чим обробляв дороги проти ожеледиці наш підрядник мені тяжко сказати, бо, на жаль, ситуація тільки погіршилася. Як стверджує сам виконавець цих робіт, це спеціальна технологія і має пройти час. Але, як бачимо, результати говорять самі за себе. Тож уночі й зранку до роботи ми залучили техніку нашого КП «ЧЕЛУАШ», яка додатково обробила дороги піщано-соляною сумішшю, – розповідає заступник міського голови Руслан Сотуленко. – До останніх питань у нас немає, натомість до підрядника є. Зараз намагаємося з’ясувати причини, чому ж так сталося, адже вони мали бути готові до цього й розуміти ситуацію.
Разом із тим, як зазначають посадовці, ще відучора на вулицях міста розпочала працювати снігоприбиральна техніка комунального підприємства «ЧЕЛУАШ». У разі необхідності міська влада шукатиме й залучатиме до роботи інші організації, які зможуть чистити вулиці від снігу.
За матеріалами прес-служби Черкаської міської ради
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.