За місяць зазнає змін світ струмків “Соснового бору”

Новини Черкаси

У парку “Сосновий бір” стартував черговий фестиваль Дивосвіт. Відкрили урочисто у суботу 12 серпня. Цьогорічний проект  триватиме під назвою “Минуле на дотик”. Команда майстрів у складі 8 скульпторів упродовж місяця працюватимуть просто неба, створюючи фігури, які прикрасять струмки під мостом кохання під час реконструкції.

– Коли ми розглядали вартіанти втілення фестивалю ще торік, то був варіант кінетичних скульптур, які рухатимуться від води, але зупинилися на так би мовити антивандальному варіанті, – розповідає головний натхненник проекту, черкаський скульптор Роман Турецький.

Фігури виготовлять із фібробетону. Майстер каже, матеріал міцний та зручний для творчості. Автори виготовлять скульптури, а реконструкцію струмків – будівельники. Роман Турецький наголошує, що над організацією фесту працюють однією дружною командою: усі учасники, партнери та працівники «Дирекції парків» – від прибиральника до майстра дільниці працюють злогоджено. А така робота, переконаний скульптор, не може не увінчатися успіхом.

– Щиро радію, що фестиваль відбувся і цього року, – говорить директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Дякую усім, хто долучився до його організації й запрошую черкаців поспостерігати за творчістю скульпторів. Крім того, щотижня на відвідувачів чекатиме розважальна програма з майстер-класами та показами фільму. Усі забави будуть тематичними.

Цього разу учасники фестивалю – це амбітні молоді автори. Володимир Стойко впевнений, їхні роботи органічно доповнять паркову зону.

Нагадаємо, цього року комунальне підприємство “Дирекція парків” отримало 400 тис грн субвенції з обласного бюджету. Ці кошти використають для проведення ремонтних робіт. Сам же фестиваль організований за кошти підприємства та партнерів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.