За крадіжку люків – 3 роки та 27 тисяч гривень штрафу

Новини Черкаси

За викрадення 13 кришок люків з оглядових колодязів водопровідних та каналізаційних мереж «Черкасиводоканалу», 6 жовтня 2015 року Соснівський районний суд м. Черкаси зобов’язав черкащанина компенсувати комунальному підприємству понад 27 тис. грн. завданих збитків.

12-LOGO(15)_sewer manhole

– Заслухавши пояснення та щиросердне зізнання затриманого 30-річного черкащанина, суд виніс вирок відповідно до ч. 2 ст. 158 та ч.1 ст. 263 ККУ: 3 роки позбавлення волі з відтермінуванням в 1 рік, а також відшкодування збитків у повному обсязі, – пояснює юрисконсульт “Водоканалу” Тетяна Кузьменко. – Це не є реальне позбавлення волі, але засуджений віднині має перебувати на обліку у правоохоронців, відмічати свою присутність у місті та не скоювати нових злочинів, інакше – затримання і реальне відбування покарання в місцях позбавлення волі.

А ми не втомлюємося повідомляти, що відкритий оглядовий колодязь – це завжди загроза для життя та здоров’я жителів міста, особливо для дітей. Значна частина колодязів знаходиться на проїжджій частині, їх відсутність може призвести до аварій на дорозі. Тому, побачивши відкритий люк чи ж зловмисників, підприємство просить черкасців повідомляти до диспетчерської служби “Водоканалу” (37-35-33) чи у правоохоронні органи 102.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.