За інформацією держстату середні заробітки черкащан складають понад 4 тисячі гривень

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2016р. становила 4411 грн, що в 3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1450 грн) і становила 111,3% до травня 2016 р. та 126,9% до червня 2015 р. Про це повідомили в ГУ статистики в Черкаській області.

0pBf_-xMXCAНайвищий рівень оплати праці спостерігався у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, фінансовій та страховій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці області відповідно в 1,2 і 1,3 раза.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур`єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, наданні інших видів послуг, де рівень заробітної плати не перевищив 56% від середнього по економіці області.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень–червень 2016 р. становила 3823 грн і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 23,2%.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.