За другий тиждень січня на грип та ГРВІ захворіло понад дві тисячі осіб

Медицина Черкаси Новини Черкаси

За другий тиждень січня на грип та ГРВІ у Черкасах захворіло понад дві тисячі осіб.

Цей показник у 2,4 рази більший, ніж за попередній тиждень.

Однак підстав вводити карантин у Черкасах поки що немає. Про це у коментарі сайту vikka повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міськради Олег Стадник.

Читайте також на сайті: Вбивчий грип дістався Черкас – людина померла через ускладнення

Чиновник не виключає, що показник захворюваності може різко зрости після Водохреща, коли чимало незагартованих містян захочуть скупатися в ополонці.

575224_393204810812139_45762373_nТакож, на своїй сторінці фейсбук чиновник попросив не створювати паніку:

Знову до теми грипу. Панове! Для усіх, хто нагнітає панічні настрої. Люди помирають не від грипу, а від несвоєчасного лікування і ускладнення – Пневмонії. У всьому світі ПНЕВМОНІЯ займає перше місце серед причин смерті від інфекційних захворювань, шосте – серед усіх причин летальності та четверте – серед причин смертності у хворих старших 65 років. Захворюваність на пневмонії від 3.5 до 15 випадків на 1 тис населення. В США щороку реєструється 4 млн. хворих на пневмонію, з яких помирає 60 тис чоловік. В Україні захворюваність складає 390-410 випадків на 100 тис. населення, смертність 12-14 випадків на 100 тис. населення. (Джерело інф.:-Військово-медичне управління служби безпеки України), – емоційно написав Олег Стадник.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.