За численні порушення умов договору у Черкасах просять усунути одного з перевізників

Новини Черкаси

На сайті Черкаської міської ради днями зареєстрували петицію, в якій просять розірвати договір із черкаським перевізником АТП 17127 під керівництвом Олени Куниці. Автор петиції – Роман Руденко.

«Скільки можна терпіти хамство кондукторів і свавілля на дорогах, які регулярно створює автопідприємство АТП 17127 під керівництвом Куниці Олени? Я думаю, кожен житель нашого міста відчув це користуючись “сервісом”, яке надає дане підприємство – маршрут №4 і маршрут №5»,- йдеться у тексті петиції.

Автор обурюється й тим, що дане підприємство відмовляється возити пільгові категорії пасажирів, втім вимагає підвищення оплати за проїзд у громадському транспорті міста Черкаси.

У тексті петиції просять виконати три вимоги, а саме: Розірвати діючі договори з АТП17127 за систематичні порушення умов договору, за хамство кондукторів на даних маршрутах; за створення аварійних ситуацій на дорогах транспортними засобами маршрутів №4 та №5; за невідповідність кількості транспортних засобів на маршруті; за порушення графіків руху на маршрутах №4 та №5; за аварійний стан транспортних засобів на маршрутах №4 та №5. Створити комісію з членів громадських організацій, членів виконавчого комітету, заступника міського голови, для перевірки даного підприємства і не допуску його (АТП 17127) до участі в майбутніх конкурсах. Результати перевірки просять розмістити на офіційному сайті Черкаської міськради.

Автор просить долучитися черкасців та підтримати цю петицію.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
 • 47
  Поширили:

10 коментарів до “За численні порушення умов договору у Черкасах просять усунути одного з перевізників

 1. 3

  1

  Оцей брєд організовують бідняки, які в житті нічого не добилися та не мають авто. Та й в загалі не мають уявлення про економіку підприємства. Обслуговують їх погано, так Ви бляха спочатку платіть нормально, а потім Вас будуть обслуговувати.
  Тіпо б’є вам по бюджету, а що скажете про бюджет тих самих кондукторів? яким не доплачують через збитковість рейсу? якесь шизофринічні люди в нашому місті, і саме печальне, що такі самі керують містом.

  1. 1

   0

   Так пусть эти бедняжки кондуктора идут искать другую работу. Пипец.. Я аж прослезился..

   1. 0

    0

    А Ви знаєте по скільки працюють люди на маршрутах і які їхні зарплати? А працюють ті кому немає куди податися.

 2. 1

  0

  Баба шарит, что делает… Пассажиров её рейса интересует только, то как сохранить свои деньги ибо все живут в бедности. И тот факт, что 1 литр бензина по 30 грн их не гребет. ДП – дешевле.
  “Пускай сделают нормальные условия”. Так как за какой х** что-то менять если денег нет.

  1. 1

   0

   Особенно 5 уже задолбала !Интервал не соблюдают !ждеш ее по 40 минут а потом 3 подряд едут.Водителя не ездят а летают !Кондукторы хамы !Давно нужно поменять перевозчика !

   1. 1

    0

    Не погано було б встановити відео спостереження в салонах і тоді всі побачили б хто хамить і як розмовляє в громадських місцях.Зайде не адекватне тіло і гне матюччя по телефону або просто так розмовляє зі своїми знайомими.

 3. 0

  0

  Чогось ні хто не обурюється і міська рада впливає на те ,щоб продукти не дорожчали.А вони дорожчають без вашої згоди ,чи з вашої згоди не шановні депутати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.