За 3 тисячі гривень хабара – 17 тисяч штрафу

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Старший державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Тальнівського райуправління юстиції домовився за 3100 грн. позитивно вирішити питання про звільнення майна боржника з під арешту.

img-20150120104407-632

Боржник розповів, що, в зв’язку з фінансовими проблемами він вирішив продати свою квартиру, яка знаходиться в м Черкаси. Але, під час оформлення необхідних документів дізнався, що на все його нерухоме майно Державною виконавчою службою Тальнівського райуправління юстиції близько чотирьох років тому накладено арешт через заяву колишньої дружини про нібито несплату ним аліментів на дитину. Боржник пред’явив виконавцю усі чеки на оплату аліментів в повному обсязі. Бувша дружина підтвердила, що не має претензій з приводу аліментів. Однак процес зняття арешту з нерухомого майна дуже тривалий і копіткий, а боржнику треба було терміново продати квартиру. За винагороду держвиконавець погодився прискорити процес.

3 серпня 2015 року боржник пере рахував кошти в сумі 3100 грн. на банківську картку на ім’я держвиконавця. Держвиконавець свою провину в скоєнні кримінального злочину, пе редбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, визнав повністю. Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси бувшому державному виконавцю в зв’язку з щирим каяттям призначено покарання у вигляді однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тис. грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційнорозпорядчих та адміністративногосподарських функцій строком на три роки, а також з позбавленням 15 рангу державного службовця.

Грошові кошти, які були передані у вигляді хабара, конфісковані на ко ристь держави.

“Черкаський кур’єр”  №12 (114), 23 березня 2016 р

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.