З собою мав 4 аркуші паперу і 31 гривню – Пустовар про затримання

Новини Черкаси

Ситуація носить провокативний характер. Так головний поліцейський Черкащини Владислав Пустовар говорить про своє затримання минулого тижня.

12928356_638307266321947_6639548002425226970_n

Про це він зазначив щойно під час прес-конференції.

– Я вирішив провести прес-конференцію, щоб не було вакууму, – зазначив він. -Провадження сфабриковане.

“Я вважаю, що ця справа є повністю сфальшована, оскільки кримінальне провадження було внесено до єдиного реєстру досудового розслідування ще 18 березня – за десять днів до мого затримання. Також переатестація правоохоронців Черкаської області мала відбутися у червні, але її раптово перенесли на кінець березня. Це ще раз говорить, що до цієї справи готувалися”, – зазначив Владислав Пустовар.

Владислав Пустовар говорить, що хабар він нікому не давав, а при собі взагалі мав тільки 31 гривню.

– Я наполягатиму на оприлюдненні аудіо- та відеоматеріалів. Якщо покажуть 5 секундний ролик, то це або монтаж або витягнуто з контексту. Я чітко пам’ятаю слова, у мене з собою було 4 аркуші паперу. Показники роботи та лист із проханням проплатити борг по водній міліції. З грошових коштів – 31 грн, посвідчення, зарплатня картка. Розмова стосувалася керівного складу співробітників поліції. Я не просив за когось, а сказав свою думку. Ні про які гроші не йшлося. Посадова особа думала, що я буду пропонувати хабар. Але нічого подібного не було. Мені сказали: “ідьте в Черкаси”, але потім мене розвернули і розіграли спектакль, – зазначив Пустовар, пише ПроВсе.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.