З оновленим фасадом та групами зустріне новий рік один з садочків Черкас

Новини Черкаси Освіта Черкаси
У Дошкільному навчальному закладі № 38 добігають кінця ремонтні роботи. В будівлі було проведено оновлення фасаду та ремонт в 2 групах. На зазначену мету було спрямовано понад 1,2 мільйони гривень з програми соціально-економічного розвитку Черкас на 2016 рік.
В будівлі ДНЗ було частково оновили фасад на суму 551,2 тис. гривень. Також  вже з початку 2017 року садочок гостинно відкриє свої двері для 50 маленьких вихованців, адже проведено роботи в 2 групових осередках на що з міського бюджету було передбачено 654,8 тис. гривень. Перевірку остаточних актів виконаних робіт проводять фахівці з технічного нагляду, інформує сайт ЧМР.
«Міський голова Анатолій Бондаренко та депутатський корпус значну увагу приділяють галузі освіти. Наступного року ми обов’язково продовжимо виконання робіт, задля забезпечення найкращих умов для вихованців черкаських дошкільних навчальних закладів Відкриття нових групових осередків є пріоритетним завданням, яке стоїть перед нами», – відзначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.