З одруження 3 пар почав роботу відреконструйований Палац одружень

Новини Черкаси

Історична будівля Палацу одружень нарешті відкрила свої двері після реконструкції, яка тривала упродовж майже всього літа. Урочисту церемонію провів міський очільник Анатолій Бондаренко у суботу 17 вересня в рамках відзначення 730-го дня народження міста Черкаси. 

img_3520
– Ця реконструйована зусиллями міської влади будівля – архітектурна та історична перлина обласного центру – є чудовим подарунком для міста до його 730-ої річниці від дня заснування, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко на відкритті. 
img_3397
Загалом же на День міста побралися 10 черкаських пар. Першим трьом із них вручили свідоцтва про шлюб представники міської влади – Євген та Зоя Старинець, Олександр та Ірина Сушко, Сергій та Катерина Лимар. Серед подарунків молодятам – політ над містом.
Довідково: дана архітектурна пам’ятка була зведена 1892 року черкаським інженером, грабарем-підрядником Щербиною. У різні періоди в будівлі, серед іншого, розміщувалися партійні та радянські органи влади, будинок піонерів, тут працював і відомий поет та журналіст Василь Симоненко. Із 1970 року в цьому приміщенні діє міський Палац одружень.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.