З Днем Незалежності, Україно!

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Владислав голубЦього року нашій Незалежності – чверть віку. Для народу, який має тисячолітню історію, це – лише мить. Однак за ці роки ми пережили і піднесення, і політичні потрясіння, і економічні кризи, а тепер у наш дім прийшла війна. Українці – миролюбна нація. Але нам не можна нав’язати те, що суперечить нашому духу, традиціям і засадам.

В історії України були часи, коли держава пригнічувала людину і міцніла за рахунок її власності та свободи. Але була й інша Україна, інші традиції. І перш за все потужні традиції волелюбності і працьовитості, прагнення до свободи, до володіння власністю, відчуття себе господарем. Свідчення цього – історія нашого рідного Черкаського краю.

Саме на черкаських землях колись вирувала козацька вольниця. З нашим краєм пов’язані імена Богдана Хмельницького, Максима Залізняка, Северина Наливайка. Черкаський край – це Гайдамацький рух, Коліївщина, Холодноярська республіка, партизанський рух часів Другої світової війни. Черкаська земля народила світові Тараса Шевченка. Ніколи і нікому, ані репресіями, ані голодомором, не вдалося витравити з історичної пам’яті  черкащан, всього українського народу дух свободи і справедливості.

Сьогодні ми знову виборюємо на фронті право жити вільними у родині європейських народів. Кращі сини і доньки країни взяли до рук зброю, щоб захистити суверенітет і цілісність держави. Ми низько схиляємо голови перед мужністю і героїзмом тих, хто загинув під час АТО.   Серед цих героїв чимало черкащан: Гага В’ячеслав Олегович, Єпіфанов Сергій Петрович, Крупка Назар Олександрович, Лазенко Сергій Васильович, Півень Євген Олексійович, Хорошковський В’ячеслав Дмитрович, Чурута Валентин Павлович, Шеремет Руслан Сергійович із Золотоніщини; Перцев Олександр Володимирович, Петрушенко Андрій Сергійович, Ульяницький Олег Миколайович, Чупилка Анатолій Михайлович із Канівщини; Бойко Ігор Дмитрович із Черкас; Пресняков Максим Сергійович, Сабада Олександр Борисович, Плохой Андрій Віталійович з Черкаського району, інші герої. Імена тих, хто віддав своє життя на ніким неоголошеній війні на Сході України, завжди будуть у нашій пам’яті.

Для кожного з нас Україна – це в першу чергу Вітчизна, дорогі серцю місця, родинне вогнище, близькі люди. Сьогодні кожен з нас усвідомлює, що головна сила – не влада, вона минуща. Головна сила України – це ми самі, люди, які в ній живуть. І наша доля – в наших руках.

Наша Вітчизна гідна стати не тільки великою державою, але і країною, яка гарантує своїм громадянам право на щастя і благополуччя.

На жаль, ми сильно запізнилися з політичними і економічними перетвореннями, реформами судової и всієї правоохоронної системи. І зараз нам необхідно надолужити згаяне, завершити децентралізацію, провести реформи, спрямовані на боротьбу з корупцією.

Реформуючи Україну, ми несемо величезну відповідальність не тільки перед своїми сучасниками. Наша мета – зробити Україну могутньою і шанованою, а власне життя гідним і вільним.

Давньогрецький філософ Аристотель говорив: «Держава створюється не заради того, щоб тільки жити, а переважно для того, щоб жити щасливо».

Мені б дуже хотілося, аби наша Україна не знала більше ні воєн, ні криз, ні падінь, щоб подальша історія України була пов’язана лише з економічним зростанням і благополуччям її громадян.

Бажаю всім справжнього людського щастя, міцного здоров’я, миру, благополуччя, взаєморозуміння і оптимізму! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах! Нехай наші добрі справи примножують славу України!

З вірою у перемогу та в нашу країну,

народний депутат України

Владислав Голуб

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.