З 1 квітня збільшено пенсії понад 80 тисячам черкащан

Новини Черкаської області

Щорічний перерахунок пенсії вперше проведено в автоматизованому режимі з урахуванням страхового стажу і заробітної плати (за доцільністю), набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Він не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

Із загальної чисельності пенсіонерів – 411 166 осіб, пенсії перераховано 108 393 особам, із них розмір пенсії збільшено 80 940 особам. Додаткові витрати на виплату пенсії становлять майже 3 мільони гривень на місяць. Про це інформують в прес-службі Управління пенсійного фонду області.

Розмір підвищення у кожного пенсіонера визначено в індивідуальному порядку.

Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у квітні.

В той же час станом на 11 квітня в Черкаській області перерахунку пенсії підлягає 16 181 особа силових структур. І вже на сьогодні близько 10 тисячам її перераховано. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль під час сьогоднішньої всеукраїнської селекторної наради. Її провів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

– “Процес перерахунку підвищеної пенсії черкаським військовим проходить стабільно, відповідно до встановлених термінів, – сказав Віталій Коваль. – Маємо на сьогодні близько 15 тисяч довідок із зазначенням оновленого грошового забезпечення, що надійшли до Головного управління Пенсійного фонду, зокрема з Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби України та ін. Натепер пенсії перераховано вже близько 10 тисячам осіб. Нагадаю, усі виплати мають бути здійснені до 1 травня.” – повідомив посадовець.

Розповісти друзям
  • 12
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.