Юристи ЧМР виправдовують рішення сесії, за якими прокуратура відкрила провадження

Новини Черкаси

У вересні 2018 року депутат Олександр Радуцький подав позов до суду стосовно визнання протиправними дій та визнання нечинними рішень, зокрема рішень про внесення змін до міського бюджету. Одночасно з цим обранець подав заяву про забезпечення позову. Відповідно до рішення суду було зупинено дію чотирьох ухвалених на сесії рішень. Про це інформують в міській раді Черкас.

В той же час виконувач обов’язків директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Олександр Мазур повідомив, що міська рада подала клопотання про скасування цих заходів.

– Міська рада скористувалася своїм правом і подала клопотання про скасування цих заходів, – коментує Олександр Мазур. – Після чого позивач, імовірно з метою затягування розгляду цього питання для відновлення дій бюджету, подає заяву про відвід суді. Згодом, коли інший суддя визнав необґрунтованість цієї заяви, позивач удруге подав заяву про відвід того ж судді. Тоді ж останній заявив про самовідвід.

Таким чином, розгляд питання умисно затягується, а відтак – відтерміновується і відновлення дії бюджету, інформують в міській раді.

Варто зазначити, що навіть генеральний прокурор України Юрій Луценко написав про вручення підозри міському голові.

Читай також: Міський голова отримав підозру від місцевої прокуратури

“Міський голова під виглядом святкування зібрав “правильних”депутатів у Каневі, які зайшли в зал музею і проголосили себе сесією Черкаської міськради”, – написав генпрокурор. Однак більше 20 депутатам ніхто не повідомив про сесію.

В той же час Олександр Радуцький неодноразово заявляв про незаконність ухвалених рішень в Каневі. Також по факту проведення сесії в м.Каневі прокурором Черкаської області було підписано підозру міському голові Анатолію Бондаренку, який практично одразу пішов у відпустку. Факт порушення законодавства мер Черкас не визнає.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.