Юрій Ткаченко перетворив Черкащину на депресивний регіон України (експерт)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Призначений на посаду 15 березня 2014 року по квоті партії «УДАР», за майже два з половиною роки своєї бурхливої діяльності, пан Ткаченко перетворив Черкащину на депресивний регіон України. Так, сьогодні Черкаська область – це регіон з одним з найнижчих показників народжуваності, з найвищим показником смертності дітей до одного року, з найбільшим показником скорочення чисельності штатних працівників і найбільшим падінням темпів будівництва, – про це розповів сайту lb.ua політолог Сергій Постоловський.

1401127217_img_7790

563a057b5b66cНе зважаючи на усі ці проблеми, Юрій Ткаченко вирішив перевірити рівень соціальної напруги на Черкащині, граючи с настроями населення та реалізуючи класичну схему «українського непотизму», де кожен брат-сват-кум має зайняти своє місце біля губернаторського трону.

Аналіз тактики дій Юрія Ткаченко дозволяє говорити про те, що він намагається будувати власний бізнес, використовуючи службове становище та спираючись на близьких родичів. Основний ресурс, на який націлився губернатор – земля. Так, поблизу с. Степанки Черкаського району групою Ткаченко (зокрема його рідним братом Дмитром) фактично було захоплено 200 га землі. Варто відзначити, що вже який місяць у цьому районі 33 учасники АТО безуспішно намагаються отримати землю. Крім того, у с. Білозір’я син рідної сестри дружини Юрія Ткаченко Олександр Борис отримав 180 га землі для ведення фермерського господарства. Внаслідок цього, декілька днів тому відбулася сутичка між місцевими мешканцями та охороною і працівниками фірми, близької до Ткаченко. Селяни не дали можливості представникам губернатора обробляти землі і, з високою ймовірністю, не залишать жодного шансу зібрати урожай. Як воно буде, покаже час. Але сьогодні можна констатувати ряд негативних тенденцій, що обіцяють вилитися в загальноукраїнські тренди.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.