Яловичина армійська від ЧПК не містить мяса. Коментар з зони АТО

Фірма “ЧПК” яка випускає таке лайно і називає його чомусь ” Армійською тушкованою яловичиною” повинна бути знищена. А головний технолог має піти каятись в монастир на 1000 років.
То емоції після споживання того продукту. Тепер пояснюю. Вирішили до борщу кинути якого мяска. Бо “борщ без без мяса – то є зупа, хлоп без вусів – то є дупа” . Так от знайшовся в бліндажі під нарами ящик вище зазначеного прлдукту від “ЧПК”. Потираю долоні, думаю мясо, буде борщ. Відкриваю і не розумію шо воно таке…. Йошти… Залита в желатині і жирі сіра маса з вкрапленнями шматків свинячої шкіри….. Читаю склад..й.й п..ць. там мяса так ніби і не мало бути. Перемагаючи огиду куштую. На смак як дешева ліверна ковбаса. Дав котику скуштувати, котик відмовився. Армійська, командирська….
Напис під описом вмісту банки добив на повал ” вживати охолодженим”.

Затегайте люди добрі ту “ЧПК” най знають що солдати думають про їх продукт.

2 коментарі

  1. 2

    0

    на кол всех технологов и директора ЧПК , с*ка купил это гавно по неосторожности , один раз только прикусил и выкинул всю банку , АРМЕЙСКА КОМАНДИРСКА 1 сорту ,.. да в аду горите уроды , зачем так обманывать людей, давайте подадим в суд на ету компанию и ликвидировать ее а ее технологов и директора под суд и запрет заниматься такой деятельностью до конца жизни

  2. 1

    0

    да я тоже купил и выбросил собаке но и она отказалась кушать такой деликатес

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.