Яким владці бачать бюджет Черкас 2017 (проект)

Новини Черкаси

Цього тижня на розсуд чиновників, журналістів та громадськості було представлено  презентацію проекту міського бюджету на 2017 рік. Відзначимо, що обговорення головного фінансового документу, за яким наш обласний центр житиме наступного року, відбувалось в онлайн-режимі.
rlbi1jubgyg
Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган детально окреслила присутнім у залі – міському голові Анатолію Бондаренку, його заступникам, директорам департаментів та керівникам структурних підрозділів Черкаської міської ради основні положення головного фінансового документу Черкас на наступний рік. А також, звертаючись до директорів департаментів, які є розпорядниками бюджетних коштів, висловила необхідність переглянути розміри видатків за міськими Програмами, які вони реалізують за напрямками своєї діяльності. Це дасть змогу зекономити та більш ефективно витрачати резерви міського бюджету.

1jnwqju15fa
На цьому наголосив на презентації і міський голова Анатолій Бондаренко, доручивши кожному департаменту провести відповідну роботу. Про її результати кожен керівник департаменту буде публічно звітувати у залі засідань Черкаської міської ради вже наступного понеділка, 28 листопада.

Загальний обсяг запланованих видатків в 2017 році складе 1 734 892,30 тис.грн. в тому числі по галузям:


Ознайомитись із проектом міського бюджету на 2017 рік можна ТУТ .

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.