Як жителі Пальміри заради дітей перейняли приклад у сусіднього села на Золотоніщині

Новини Черкаської області

Минулого року активна громадськість села Вознесенського Золотоніського району вклала спільні ресурси і можливості у будівництво нового дитячого майданчика, який і по цей час є найкращим місцем для дітлахів села. Надихнувшись позитивним прикладом активні матусі сусіднього селища Пальміри теж зініціювали спорудження сучасного майданчика.

При цьому заручились підтримкою місцевих фермерів, районної ради та небайдужих односельців. Ініціативу селян як Вознесенського так і Пальміри підтримав народний депутат України Владислав Голуб, взявши на себе фінансування елементів обох майданчиків. Вчора у Пальмірі урочисто перерізали стрічку нового місця дозвілля найменші його власники.

Просторий майданчик розташували поблизу дитячого садка. З нагоди його відкриття зібрались майже сотня дітлахів, їх батьків. На запрошення селян приїхав народний депутат Владислав Голуб, голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, депутат райради Володимир Лосіцький, представник сільськогосподарського підприємства Володимир Гіптенко та інші меценати.

Як розповіла молода мама, жителька Пальміри Алла Пуха, вони перейняли приклад ініціативних жителів Вознесенського, які рік тому спорудили в себе майданчик. Спочатку був лише задум, потому зібрали ініціативну групу матерів селища, почали шукати спонсорів, долучати односельчан до будівництва.

«Найлегше, коли є багато грошей, взяти і купити. Але коли всі організовуються навколо спільного діла – це завжди новий досвід і хороший результат. Відтак, кожен день ми бачили, як у нас щось будувалось, добавлялась то одна секція, то інша. Тепер впевнений, це місце збиратиме усіх і дітей і батьків»,- розповів голова села Олександр Титаренко.

Символічну місію перерізання стрічки доручили повноправним власникам майданчика – малюкам. Потому випробували кожну гірку, гойдалку, карусельку.  Батьки та діти на знак подяки частували гостей запашним короваєм, подарували невеличкий концерт за участі творчих колективів села.

«Насправді успіх села, міста, де ми проживаємо, залежить від наших спільних зусиль. Кожен з нас на своєму рівні має робити все, щоб у дітей була якісна освіта, якісне, сучасне  дозвілля. Зі свого боку не міг залишитися осторонь такої ініціативи. Коли жителі вміють об’єднуватися навколо спільної справи заради дітей, їх задум неодмінно має втілюватись і надихати інших»,- підсумував народний обранець Владислав Голуб.

Батьки дітей Пальміри вдячні всім меценатам, жителям селища Пальміра, підприємствам та малим підприємствам, які внесли свою частку і допомогли у фінансових питаннях. «Дивлячись на щасливі усмішки наших дітей ми розуміємо, що це саме те, що потрібно дітям, бо вони мають зростати фізично здоровими і веселими»,- зазначила молода мама Алла Пуха.

Розповісти друзям
  • 24
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.